אישורי תקינות - בדיקת ספרינקלרים

תעודה תחזוקת מערכות ספרינקלרים
תעודה תחזוקת מערכות ספרינקלרים
press to zoom

חלק ניכר מהשריפות ניתן למנוע עם משנה זהירות ועם בדיקות תקופתיות של מערכות החשמל, אך כשכבר פורצת שריפה צריך לעצור אותה כמה שיותר מהר בכדי למנוע את התפשטותה ובכדי להקטין את הנזק ואת הפגיעה הפיזית בבני אדם. אחת הדרכים היעילות ביותר למניעת התפשטות שריפה ולהשתלטות מהירה עליה היא באמצעות ספרינקלרים, מתזי מים שמופעלים בטמפרטורה מסוימת ונותנים מענה מהיר ויעיל לאש. יש כמה יתרונות לספרינקלרים, ראשית, הם לא מתחילים לעבוד בשריפות קטנות ורק בטמפרטורה מסויימת הם מתחילים לעבוד ושנית, הם לא מופעלים ידנית אלא באופן אוטומטי כך שגם כשאין אף אחד בבית הם "מזהים" את השריפה.

ספרינקלרים

איך הם עובדים?

ספרינקלרים הם אם כן מתזי מים, מתזים שכל אחד מהם עובד באופן עצמאי מה שאומר שאם יש דליקה בחדר מסוים רק הספרינקלר הספציפי בו יעבוד ולא בכל המבנה. הספרינקלרים מותקנים על גבי צינורות מים שפרושים במבנה והמתז עצמו עם שסתום זכוכית ונוזל ייחודי אשר מתרחב בטמפרטורה גבוהה ומנפץ את הזכוכית. הספרינקלרים מפזרים את המים באופן שווה בהתאם למיקום שלהם והם אומנם לא מחליפים מטפי כיבוי או את שירותי הכיבוי אך כמענה ראשוני ובשביל למנוע את התפשטות השריפה הם מוכיחים את עצמם פעם אחר פעם. לא לחינם הם פעמים רבות חלק מדרישות של חברות ביטוח.

Greencheck – כל האישורים במקום אחד

ספרינקלרים יכולים להיות בבית, בעסק, במפעל, במחסן ובכל חלל אחר והם דורשים בדיקה תקופתית כמו גם אישור על תקינותם. חברת Greencheck מבצעת בדיקות ונותנת אישורים כאלו כמו גם מתקנת מערכות ספרינקלרים בהתאם לצורך. הבחירה בחברת Greencheck היא בחירה בספק שירותים אחד לכמה שירותים שונים כגון: הדרכות עבודה בגובה, הדרכות בטיחות וייעוץ בטיחות, בדיקת והתקנת מז"ח, חיטוי מאגרי מים, בדיקה תרמוגרפית, אישורי מערכות כריזה, מטפים וגלגלונים ואחרים. חברת Greencheck והעומד בראשה רונן גרין עם ניסיון רב והיא מספקת את שירותיה לגופים המובילים במשק.

אם אתם צריכים בדיקה ואישור של ספרינקלרים הגעתם למקום הנכון – רמה מקצועית גבוהה ושירות מצוין הם נר לרגליה של חברת Greencheck..

פנו עכשיו וקבלו מענה מהיר ויעיל!