יועץ בטיחות

תעודה ממונה על הבטיחות בעבודה
תעודה ממונה על הבטיחות בעבודה

יועץ בטיחות

press to zoom

שמירה על בטיחות ברמה גבוהה במקומות שונים תמנע תאונות ונזקים ומודעות גבוהה לעניין כמו גם נקיטת אמצעי זהירות שונים תסייע לשמור על חייהם של העובדים והשוהים במקום. יועץ בטיחות הוא זה שסורק את המקום ומגלה את נקודות התורפה השונות שעלולות לגרום לנזק או לפגיעה והוא בונה מערך בטיחות ספציפי בהתאם לדרישות ובהתאם לסיכונים. הוא מספק ייעוץ למנהלי המקום איזה ציוד עליהם לרכוש על מנת להגביר את רמת הבטיחות כמו גם איך לאמן את צוותי החירום על מנת שיוכלו לתת מענה יעיל ומהיר במקרה הצורך. ישנם נהלים שונים ודרישות חוק רלוונטיות ויועץ הבטיחות חייב להכיר אותם על בוריים ובהתאם  לתת ייעוץ ספציפי.

Greencheck – החברה המובילה בייעוץ בטיחות

חברת Greencheck היא החברה המובילה בישראל בתחום והיא מספקת את שירותיה לעסקים שונים. בראש החברה עומד רונן גרין בעל הסמכה של יועץ בטיחות בעבודה ובעברו מגוון רחב של עסקים להם סיפק ייעוץ, עסקים כמו מפעלים, בתי מלון, בריכות שחייה, קייטנות וכדומה. רונן מאושר על ידי "משרד הכלכלה, מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית" והוא מוסמך למתן אישורי כיבוי אש ומשטרת ישראל. חברת Greencheck בראשותו של רונן מכינה תוכניות בטיחות הכוללות את כל סידורי הבטיחות הדרושים בהתאם לחוק התכנון והבנייה ודרישות הכבאות הקיימות.

למה לבחור דווקא בחברת Greencheck?

חברת Greencheck היא חברה עם רזומה עשיר, חברה שנבחרה על ידי העסקים והגופים המובילים במשק כגון: עיריית תל אביב, משרד הבריאות, מלון דיוויד אינטרקונטיננטל, רשת מלונות פתאל, אוניברסיטת תל אביב, אחוזת ראשונים, קבוצת שלמה, מלון אינדיגו, בריכת גורדון ורבים אחרים. היתרון המרכזי של החברה הוא שהיא מספקת שלל פתרונות תחת קורת גג אחת ושירותים כגון: אישורי תקינות ספרינקלרים ומטפים, התקנת ובדיקת מערכות כריזה, הדרכות בטיחות ועבודה בגובה, בדיקות תרמוגרפיות, בדיקות והתקנת מז"ח, חיטוי מאגרי מים ואחרים כך שאתם לא צריכים לחפש נותני שירות רבים וחוסכים לא מעט כסף וכאב ראש. צוות החברה עובד בזמינות גבוהה וביעילות רבה, ומספק את שירותיו באיכות ומקצועיות.

נשמח לעמוד לרשותכם, פנו אלינו וקבלו ענה מהיר ויעיל.