בדיקת מטפים וגלגלונים

תעודה מבקר מטפים
תעודה מבקר מטפים

אישורי בטיחות טופס 4 בדיקת גלגלונים תקן 129 בדיקת מטפים

בטיחות אש כוללת לא רק אמצעים ופעולות שונות על מנת למנוע שריפה אלא גם אמצעים שונים למנוע את התפשטותה ולהקטין את הסיכויים לנזק לרכוש או לנפש. במדינת ישראל יש חוקים ותקנות בתחום בטיחות אש אשר כל מבנה חדש צריך לעמוד בהם, כמו גם מבנים קיימים שמצריכים בדיקה תקופתית של אמצעי הכיבוי. אמצעי הכיבוי הללו הם ספרינקלרים, בדיקת מטפים וגלגלונים והוכח כבר במקרים רבים עד כמה הם יעילים במקרה שפורצת שריפה, וזו הסיבה שגופים שונים דורשים בדיקה ואישור לתקינותם. חברת Greencheck מבצעת את הבדיקות הללו בכל רחבי הארץ ומפיקה את האישורים הדרושים בין אם זהו עסק ובין אם זהו בית מגורים.

בדיקת מטפים יסודית ומקיפה

חברת Greencheck מבצעת בדיקת מטפים יסודית ומקיפה של המטפים והגלגלונים במקום כמו גם של הספרינקלרים, בין אם אלו אמצעי כיבוי שהותקנו על ידי החברה ובין אם לא. לאחר הבדיקה ימלא הבודק דו"ח מפורט של מצב המטפים והגלגלות ובמקרה שהם אינם תקינים הוא יציע פתרונות. במידה והכל תקין יופקו האישורים הדרושים כמו גם במידה וישנם ליקויים אך הם תוקנו בהתאם לדרישות, גם כן יופקו האישורים הרלוונטיים. אז אם אתם צריכים אישור למבנה חדש או בדיקה תקופתית למבנה קיים הגעתם למקום הנכון – חברת Greencheck תשמח לעשות זאת עבורכם.

למה דווקא Greencheck?

חברת Greencheck מספקת מעטפת פתרונות איכותיים בתחום הבדיקות ואישורי התקינות מה שחוסך לכם את הצורך למצוא כמה אנשי מקצוע ואתם מקבלים את הכל במקום אחד. רונן גרין העומד בראש החברה הינו בודק מוסמך לגלגלונים ומטפים מטעם הרשות הארצית לכיבוי ולהצלה ובמהלך השנים הוא צבר ניסיון רב. כמו כן רונן בעל הסמכות רבות נוספות ומציע שירותים נוספים כגון: בדיקה תרמוגרפית, חיטוי מאגרי מים, בדיקת מז"ח, הדרכת עבודה בגובה, הדרכת בטיחות בעבודה וייעוץ בטיחות בעבודה, התקנת ותיקון כמו גם אישור מערכות כריזה ושירותים נוספים, והכל ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות הדרושה.

אז אין לכם מה להתחיל ולחפש מספר אנשי מקצוע, בחברת Greencheck תקבלו את הכול תחת קורת גג אחת.

פנו אלינו ונשמח לתת לכם שירות מצוין!