הדרכות עבודה בגובה

תעודה מכין תוכניות לניהול בטיחות
תעודה מכין תוכניות לניהול בטיחות
press to zoom

הדרכת עבודה בגובה חייב לעשות כל מי שעבודתו היא בגובה של שני מטרים ומעלה מה שעלול לסכן אותו. יש סוגים שונים של עבודות שדורשות הדרכה כזו וביניהם: עבודה על פיגומים ממוכנים, עבודה על גגות, עבודה בחלל מוקף, עבודה על קונסטרוקציות, עבודה על פיגומים נייחים, עבודה בסלי הרמה, סולמות בגובה של מעל ל-2 מטרים ואחרים ואת ההדרכה הזו צריך לעשות אחת לשנה (רענון) או לפני הפעם הראשונה שעובדים בגובה. חברת Greencheck מעבירה הדרכות עבודה בגובה לעובדים בכל תחום שהוא, ומבצעת ריענונים תקופתיים עבור לקוחותיה.

למה צריך הדרכת עבודה בגובה?

כולנו שומעים לצערנו אחת לכמה ימים על תאונת עבודה בה עובד נפל מגובה ונפצע קשה ובמקרים רבים נפילה כזו מסתיימת אף במוות. הגורם הכמעט יחידי הוא חוסר זהירות של העובד ועבודה שלא על פי נהלים מסודרים, כמו גם עבודה ללא ציוד שיגן עליו מנפילה כזו. להדרכת עבודה בגובה יש מספר מטרות. ראשית, לשם מניעת הנפילות עצמן וצמצום האסונות עד כמה שניתן. שנית, במהלך העבודה היום יומית העובדים עלולים לשכוח את הסכנות העומדות בפניהם בעבודה שלהם והדרכה כזו היא תזכורת מצוינת בשבילם. מטרה נוספת להדרכת עבודה בגובה היא בשביל להזכיר לעובדים איך עובדים נכון עם הציוד המגן ואיך עושים בו שימוש נכון.

הדרכת עבודה בגובה עושים ב- Greencheck

אם אתם מנהלים של עסק מסוים, אתר בנייה או כל מקום אחר בו מתבצעת עבודה בגובה של מעל ל-2 מטרים אתם חייבים לדאוג לעובדים שלכם להדרכת עבודה בגובה. חברת Greencheck בניהולו של רונן גרין מעבירה הדרכות כאלו כבר מספר שנים, הדרכות מקצועיות שיסייעו לעובדים להבין את הטעויות שלהם בעבודה הנוכחית כמו גם ילמדו אותם לעבוד בצורה בטוחה ונכונה. חברת Greencheck מציעה מטריית שירותים ללקוחותיה כך שהם לא צריכים לחפש ספקים שונים וכל הדרכה והדרכה ולכל בדיקה ובדיקה. בין השירותים של חברת Greencheck ישנם: ייעוץ בטיחות והדרכות בטיחות, בדיקת והתקנת מז"ח, בדיקה תרמוגרפית, חיטוי מאגרי מים, מתן אישורי תקינות של ספרינקלרים ומטפים, התקנת ובדיקת מערכות כריזה ואחרים.

צרו קשר וקבלו מידע נוסף אודות שירותי החברה.