חיטוי מאגרי מים

תעודה ניקוי וחיטוי מערכות מי שתייה
תעודה ניקוי וחיטוי מערכות מי שתייה

חיטוי צנרת מים נקיון מאגרי מים

press to zoom
רישיון עבודה בגובה
רישיון עבודה בגובה
press to zoom

תקנה 1525.2 קובעת שכל מאגר מים חייב להיות נקי ומחוטא אחת לשנה. זו היא תקנה של מכון התקנים והיא בהתאם לתקנות הבריאות של משרד הבריאות משנת 2004 והיא תוקנה בכדי לשמור על בריאות הציבור. מי שתייה חייבים להיות נקיים ומטוהרים שאם לא כן יצטברו בהם חיידקים ווירוסים שעלולים לחדור לגופינו, ורק לאחר חיטוי מקצועי של מאגר המים ניתן יהיה לקבל טופס 4 בשביל מבנה חדש. חברת Greencheck מבצעת חיטוי וניקוי מקצועי כמו גם מפיקה את האישור הדרוש, ועושה זאת כבר שנים רבות ברמה מקצועית גבוהה. אם אתם צריכים שירות זה כמו גם אישורים נופם לבדיקות נוספות, הגעתם למקום הנכון - חברת Greencheck תשמח לספק לכם שירות יעיל ומקצועי.

ניקוי מאגרי מים

Greencheck – לא רק חיטוי ואישור

חברת Greencheck מציעה לכם לא רק שירותי חיטוי ואישור מאגרי מים אלא גם מגון פתרונות יעילים לאיטום המאגר. הפתרונות הללו כוללים: חידוש והחלפת סולמות בכניסה וביציאה של מאגרי המים, החלפת מצופים חשמליים ומכניים, איטום של מאגר המים מפני נזילות, שיפוץ או החלפה של מיכלי מים מפלסטיק, רישות של פתחי המאגר, החלפת או חידוש מכס המאגר (פח מגלוון, נירוטיה) ורישות צנרת הגלישה. חברת Greencheck מספקת את שירותיה ללקוחות רבים במגזר העסקי והפרטי ועושה זאת כבר שנים בהצלחה מרובה.

למה דווקא Greencheck?

חברת Greencheck היא חברה ותיקה שהעומד בראשה רונן גרין, הינו בעל ניסיון רב ורישיון משרד הבריאות לביצוע חיטוי מאגרי מים ואישור שלהם. החברה מספקת מטריית פתרונות לעסקים ומפעלים שצריכים בדיקות ואישורים שונים כמו: בדיקות מז"ח, בדיקות תרמוגרפיות, ייעוץ בטיחות, הדרכות עבודה בגובה, אישור תקינות ספרינקלרים ומטפים, מערכות כריזה ומערכות נוספות. צוות החברה מבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר בזמינות גבוהה ועם האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.

אם אתם צריכים חברה שתספק לכם את כל האישורים הדרושים לכם, הגעתם למקום הנכון. צוות  Greencheck   ישמח לתת לכם שירות מצוין ולספק לכם את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת.

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!