מערכות כריזה

תעודה חשמלאי ראשי
תעודה חשמלאי ראשי
press to zoom
רישיון חשמלאי מוסמך
רישיון חשמלאי מוסמך
press to zoom

מערכות כריזה כשמן כן הן, מערכות שבאמצעותן ניתן להכריז על הודעה כלשהיא ולהעביר מסר לקהל ששוהה במקום. הן מאפשרות להעביר מסרים שונים בחירום כך לדוגמא הודעות הנהלה על רעידת אדמה או כל סיכון אחר המצריך פינוי של הקהל, ומאידך, מאפשרות את חיבור המערכת לאזעקה המזהירה מפני ירי טילים או כל סיכון אחר. מערכות כריזה ניתן למצוא מסוגים שונים, כאלו המיועדות לחללים סגורים או פתוחים, לרדיוס קטן או גדול, לכמויות מסוימות של אנשים וכדומה וחשוב לבחור מערכת כזו לאחר ייעוץ מקצועי. כשהמערכת כבר קיימת במקום יש צורך לבצע בדיקה תקופתית, בדיקה המאשרת שהמערכת תקינה ושהיא תעבוד ככל הנראה במקרה בו יהיה בה צורך.

ביצוע טיפולי תחזוקה

מערכות כריזה דורשות טיפולי תחזוקה אחת לכמה זמן וחברת Greencheck מבצעת את הטיפולים הללו. מערכות כריזה ברובו המכריע של הזמן אינן בשימוש אך בכדי שהן תעבודנה ברגע האמת צריך לוודא בכל תקופה שהן תקינות ועובדות מצוין. ישנם תקנים למערכות הללו ויש מקומות בהם הן חובה כמו אולמות אירועים, בתי אבות, מפעלים ועסקים שונים וטיפול תחזוקתי איכותי יבטיח עבודה תקינה שלהן ברגע האמת. אם אתם צריכים טיפולים תחזוקה, תיקונים או לקבל אישורי תקינות הגעתם למקום הנכון – חברת Greencheck היא החברה אותה אתם מחפשים והיא תשמח לספק לכם שירותים מצוינים.

למה לבחור דווקא ב- Greencheck?

קודם כל בגלל האיכות והרמה המקצועית הגבוהה. חברת Greencheck היא אחת החברות המובילות בשוק בתחום והיא מספקת את שירותיה במקומות שונים בארץ. בראש החברה עומד רונן גרין שהינו מוסמך לתת אישורי משטרה כמו גם כיבוי אש והחברה מספקת שירות מצוין ללקוחות רבים בשוק, גופים כמו עיריית תל אביב, אוניברסיטת תל אביב, קבוצת שלמה, רשת מלונות פתאל ואחרים.

היתרון המרכזי בשכירת שירותי חברת Greencheck הוא בכך שהיא מספקת שירותי בדיקה ואישור רבים נוספים כך שאם אתם עומדים לפתוח עסק וצריכים אישורים שונים או אם אתם בעלי עסק קיים ומחפשים ספק אחד לכל אלו, חברת Greencheck תשמח לתת לכם מענה מהיר ויעיל.

פנו אלינו ונשמח לסייע לכם!