הדרכות בטיחות

תעודה מכין תוכניות לניהול בטיחות
תעודה מכין תוכניות לניהול בטיחות
press to zoom

כולנו שומעים לצערנו בתקשורת כמעט מידי יום על תאונות שקורות במהלך עבודות בתחומים שונים. אותן תאונות עליהן אנו שומעים אלו תאונות שמסתיימות בדרך כלל בפציעות קשות או במוות ויש עוד תאונות רבות שמסתיימות עם פציעות קלות שאנו לא שומעים עליהן. יש מספר דרכים להקטין ואף למנוע את התאונות הללו ואחת מהן היא על ידי הכנת תוכנית בטיחות מקיפה, אך מעבר לכך העובדים צריכים לעבור הדרכות בטיחות על מנת שיהיו חשופים לסכנות השונות ויפעלו בהתאם. הדרכות הבטיחות הללו הן הבסיס לעבודה תקינה כמו גם לבטיחות העובד ולצמצום נזקים כלכליים, והחוק מחייב את המעסיק לדאוג לעובדיו להדרכות בטיחות ובלשונו: "מחזיק במקום העבודה ימסור לעובד במקום העבודה מידע עדכני בדבר הסיכונים במקום שבו מועסק העובד והוראות עדכניות לשימוש ולהפעלה בטוחה של הציוד וחומרי העבודה במקום".

נושאי ההדרכות

הדרכות בטיחות בעבודה יכולות להיות בנושאים שונים, נושאים שרלוונטיים למקום העבודה ולסיכונים שקיימים בו, הדרכות כגון: כללי בטיחות לעבודה עם כימיקלים שונים, ארגונומיה, בטיחות בקרינה מייננת ולא מייננת, בטיחות באש, בטיחות בגובה ותירגול של צוות החירום במקום להתמודדות עם תרחישים שונים. ההדרכות הללו יועברו לעובדים על ידי מדריך אשר אושר לתפקיד על ידי מפקח העבודה הראשי במשרד התמ"ת.

הדרכות בטיחות ב- Greencheck

חברת Greencheck מספקת שירותים שונים ובין השאר הדרכות בטיחות לעובדים בנושאים שונים. בראש החברה עומד רונן גרין בעל הסמכה של יועץ בטיחות וגהות מטעם משרד התמ"ת והוא בעל ניסיון רב בהתאמת ההדרכות ספציפית לבית העסק. חברת Greencheck מספקת גם שירותים נוספים כמו מתן שירותי ייעוץ בטיחות, הדרכות גובה, בדיקות תרמוגרפיה, בדיקות מז"ח, בדיקות חשמל, חיטוי מאגרי מים וצנרת כך שאתם יכולים לקבל את כל השירותים הללו תחת קורת גג אחת. בין העסקים והגופים שנהנו משירותיה של חברת Greencheck ניתן למצוא את אחוזת ראשונים, קבוצת שלמה, בריכת גורדון, רשת מלונות פתאל, אוניברסיטת תל אביב, עיריית תל אביב ואחרים, והיא תשמח לספק גם לכם שירות מקיף להשגת האישורים הדרושים לכם.

פנו עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות השירותים שלנו!