בדיקה תרמוגרפית

תעודה חשמלאי ראשי
תעודה חשמלאי ראשי
press to zoom
רישיון חשמלאי מוסמך
רישיון חשמלאי מוסמך
press to zoom

יש גורמים שונים לשריפות ואחד המרכזיים שבהם הוא לוחות חשמל שמתחממים יתר על המידה. ההתחממות הזו נגרמת מרכיבים שונים שמתחממים בגלל הרכבה לא נכונה שלהם, מגעים רופפים, שחיקה וסיבות נוספות וכשהבידוד שלהם מתפורר בגלל החום יכול להיווצר קצר חשמלי ובעקבותיו שריפה. הפתרון למניעת שריפות ממקור כזה הוא בדיקה תרמוגרפית, בדיקה של מערכת החשמל השונות באמצעות מצלמה עם רגישות לקרינה אינפרא אדומה שנפלטת מגופים שונים בהתאם לטמפרטורה שלהם. את הקרינה מתרגם המכשיר לתמונה בעלת צבעים שונים וכל טווח טמפרטורה מקבל צבע אחר וכך ניתן לדעת אילו מקומות מועדים ואיפה במערכת החשמל ההתחממות מתחילה להיות מסוכנת.

לעמוד בדרישות הכבאות וחברת הביטוח

בדיקה תרמוגרפית היא בדיקה שלעיתים יש בה צורך בשל דרישה של רשות הכבאות המקומית לשם אישור תקינות מערכת החשמל במפעל או בכל עסק אחר ויכולה גם להיות דרישה של חברת הביטוח ובדרך כלל הדרישה היא לחדש את הבדיקה והאישור אחת לשנה. בדיקה כזו מעבר לדרישות הללו גם יכולה להציל חיים ויכולה למנוע נזק כלכלי גדול שייגרם בשל שריפה. ב-Greencheck תקבלו דו"ח סריקה צבעוני של הבדיקה שיאפשר לכם לדעת היכן יש ליקויים שצריך לתקן ולא פחות חשוב, מהו סדר הקדימויות של התיקון שלהם.

Greencheck – כל האישורים במקום אחד!

בין אם אתם עומדים בפני פתיחת עסק חדש ובין אם יש לכם כבר עסק קיים ואתם צריכים אישורים שונים, הגעתם למקום הנכון. חברת Greencheck היא המובילה בתחום והיא מציעה לכם מעטפת פתרונות שיחסכו מכם את הצורך לנדוד בין ספקי שירות שונים. בראש החברה עומד רונן גרין בעל ניסיון רב בתחום והוא מבצע בדיקות תרמוגרפיה שנים רבות כמו גם מפק את האישורים הנדרשים. רונן רכש את ניסיונו לאחר לימודים עיוניים רבים ועשרות השתלמויות בתחום החשמל והתקנת ארונות חשמל והוא בעל הסמכת "חשמלאי ראשי" ומורשה לעבוד במתח גבוה או נמוך כמו גם לפקח על עבודות חשמל וללוות אותן.

החברה מבצעת גם בדיקות מז"ח, חיטוי מאגרי מים, הדרכות בטיחות וייעוץ בטיחות, הדרכות עבודה בגובה, אישורי תקינות ספרינקלרים, מטפים וגלגלונים, ובדיקת מערכות כריזה.

נשמח אם תפנו אלינו בהקדם ונספק לכם שירות מהיר, יעיל ומקצועי.