בדיקת והתקנת מז"ח

תעודה מתקין ובודק מז"ח
תעודה מתקין ובודק מז"ח
press to zoom

מז"ח הינו מונע זרימה חוזרת באזור לחץ מופחת, שמורכב משני אל חוזרים קפיציים וביניהם ישנו שסתום פריקה אוטומטי. הוא אמור לספק התאמה והגנה מזרימה נגדית של מים שנגרמת בדרך כלל מחומרים שאינם ראויים לשתייה, חומרים העלולים לזהם את המים. ישנם מקורות שונים שעלולים לזהם את מקור מי השתייה, מקורות כמו מערכות ביוב, מערכות אוסמוזה הפוכה, מגדלי קירור, מערכת מיזוג, מרככים, מערכות כיבוי אש, מערכות דישון והדברה, מכונות שטיפה, בריכות שחייה ואחרים ואת המקורות הללו צריך לבדוק ולתקן אם צריך אחת לשנה בכדי שהעסק יעבוד באישור. חברת Greencheck מומחית בין השאר בתיקונים של מערכות מז"ח ומספקת את האישורים הדרושים.

מהן בדיקות מז"ח?

מה מספקת חברת Greencheck?

חברת Greencheck מספקת את כל הפתרונות הדרושים על מנת שהעסק יעבוד בצורה תקינה. היא מבצעת התקנות של מז"ח חדש ובסופן היא נותנת אישור של משרד הבריאות, היא מתקנת מז"ח במקום ומספקת את חלקי החילוף הדרושים, מוכרת את כל סוגי המז"ח ומבצעת בדיקות תקופתיות למערכות קיימות עם האישורים הדרושים. ישנם עסקים שונים המחויבים בהתקנת מונע זרימה חוזרת ובהם מפעלים, תחנות דלק, מסעדות, מערכות ספרינקלרים, ובנייני מגורים.

למה לבחור דווקא ב- Greencheck?

חברת Greencheck מנוהלת על ידי רונן גרין שהינו בין השאר בודק מז"ח ובעל רישיון משרד הבריאות. רונן בעל ניסיון רב וסיפק את שירותיו לחברות ולעסקים מובילים וביניהם: אוניברסיטת תל אביב, עיריית תל אביב יפו, פתאל, מלונות דוויד אינטרקונטיננטל, משרד הבריאות, קבוצת שלמה, אחוזת ראשונים, בריכת גורדון ועוד רבים אחרים.

עסקים רבים עלולים למצוא את עצמם חסרי אונים מול הדרישות השונות לרישוי העסק, דרישות לאישורים שונים שמצריכים אנשי מקצוע מתאימים וחברת Greencheck בניהולו של רונן גרין מספקת את כל האישורים הללו ובין שירותי החברה ניתן למצוא: אישורי תקינות ספרינקלרים, תקינות מערכות כריזה, מטפים וגלגלונים, בדיקות תרמוגרפיות, חיטוי מאגרי מים, הדרכות בטיחות והדרכות עבודה בגובה. אם אתם צריכים את השירותים הללו ב- Greencheck תוכלו למצוא את כולם תחת קורת גג אחת.

פנו אלינו ונספק לכם מענה מהיר ויעיל ובעיקר מקצועי!